YANMIŞ YAĞ LEKELERİ NASIL ÇIKAR?


Her mutfağın demirbaşı tava ve tencereler... Yemeklerin güzel bir şekilde pişmesini sağlayarak lezzetini katlamaya yardımcı oluyorlar. Ancak, yanmış yağ lekeleri ve yemek kalıntıları zorlu lekeler oluşmasına neden olabiliyor.

Yemek yaparken en şikâyet edilen durumlardan biri de tencere veya tavadaki yağ lekeleri ve yanmış yemek kalıntılarıdır. Fakat, bu sorunu basitçe çözebilirsiniz. Peki, çelik tava ve tenceredeki yağ lekeleri nasıl çıkarılır?

Sirke ve karbonat yanmış tava temizliğinde kullanılan ve temizliği kolaylaştıran en etkili malzemelerdir. Yanmış tavanın içerisini suyla doldurup içine sirke dökün ve kaynatın. Kaynayınca ocaktan alın ve karbonat ekleyin. Biraz bekledikten sonra sünger yardımıyla temizleyin.

Fakat zamanınız yok ve çok daha pratik bir yöntem arıyorsanız imdadınıza SIR PRO GÜÇ YAĞ, KİR, LEKE SÖKÜCÜ yetişmektedir. Kolay uygulama yöntemiyle dakikalar içerisinde arzu edilen temizliğe ulaşmanızı sağlar, böylece zamanınız size kalır.

Üstün yağ sökme teknolojisi ile SIR PROGÜÇ YAĞ, KİR, LEKE SÖKÜCÜ

Evde, İşte, Her Yerde Anında Sonuç için yanınızda

Mutfaklarda: Ocak, fırın, lavabo, ızgara, kesme makinesi, tencere, davlumbaz, aspiratör, fritöz ve özellikle zorlu kirler için etkili bir temizleyicidir.

Tekstillerde: Gömlek, yaka ve kol kirlerinde ürünü direkt kirli bölgeye uygulayınız. Hafifçe çitileyip, makinede yıkayınız. Halı ve döşeme lekelerinde kullanıma uygundur.

Araçlarda: Tüm motorlu araçların (otomobil, bisiklet, motosiklet vb.), bağ-bahçe araç ve ekipmanlarının zorlu yağ ve kirlerinde etkilidir. Araç içi döşemelerin temizliğinde kullanıma uygundur.

Renkli, boyalı, kumaş, ahşap, metal, deri, suni deri veya bilinmeyen yüzeylerde görünmeyen bir yerde uygunluğu kontrol edildikten sonra kullanılmalıdır.

Kullanımı ise oldukça pratik olan bu ürünü kirli yüzeye yeteri miktarda püskürtüp nemli bir bez veya süngerle silmeniz yeterli. Etkili ve hızlı bir fırın temizliği için ise fırını 50-60 °C’de ısıtın ve silin.